Święto Mamy i Taty w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej

     W dniu 26 maja 2017 roku w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej  odbyła  się  miła  uroczystość  z  okazji Dnia Mamy i Taty. Od samego rana, z ogromną niecierpliwością dzieci oczekiwały godziny, na którą miały przybyć zaproszone mamusie i tatusiowie. Przedszkolaki uczestniczyły w dekorowaniu stołów, rozkładały kwiaty w wazonikach, serwetki i inne dodatki.
O godzinie 13 rozpoczęliśmy część artystyczną. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. Dla swych najbliższych starsze przedszkolaki przygotowały przedstawienie „Witajcie w naszej bajce”, a młodsze „Rosną sobie kwiatki”.
Podczas występów dzieci wcieliły się w barwne bajkowe postacie: Jasia i Małgosi, Calineczki, Kopciuszka, Wróżki, Pszczółki, Motylka, Biedronki i innych. Kolejno, także w pięknych przebraniach kwiatów i kamyczków recytowały wiersze dla najdroższych rodziców. W ten sposób wszystkie dzieci dziękowały rodzicom za ich miłość i troskę. Zgromadzeni goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą oglądali przygotowany program artystyczny.
Rodzicom towarzyszyły niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma ze swych pociech.
Po zakończonym programie artystycznym dzieci zaśpiewały wszystkim mamusiom i tatusiom „Sto lat” , wręczyły laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i bardzo radosna!