Piknik Rodzinny pod hasłem „Mama, Tata i Ja”

11 czerwca 2017r. w Jankowej odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Mama, Tata i Ja” zorganizowany przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej im. mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala”. Ta niezwykle ciepła, rodzinna impreza przyciągnęła do szkoły rodziców, wraz z młodszym i starszym rodzeństwem naszych uczniów.

Uroczystość łączyła w sobie trzy ważne dla dzieci święta: Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca. Święto Rodziny zainaugurowała pani dyrektor Alicja Rodak. Dyrektor szkoły przywitała zaproszonych gości i skierowała w ich stronę serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności od całej społeczności szkolnej.

Zebrani rodzice  z uśmiechem na twarzy, z dumą, a nawet z łezką w oku oglądali występy swoich pociech. Dzieci dały wspaniały popis swoich zdolności i umiejętności recytatorskich, wokalnych oraz talentów muzycznych.  Uwieńczeniem spotkania było wspólne odśpiewanie przez całą brać uczniowską „Sto lat”. Rodzice nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami.

Na zakończenie szkolnego spotkania rodzice zostali obdarowani przez swoje dzieci własnoręcznie wykonanymi upominkami. Wzruszeniom nie było końca. Impreza była doskonałą okazją do spędzenia ze sobą wyjątkowych chwil, wspólnej zabawy i okazania wzajemnej miłości, która jest przecież najważniejsza.

Szkolna uroczystość nie mogła się odbyć bez profesjonalnej oprawy muzycznej, którą zapewnił pan Dawid Kowalski. Po chwilach dynamicznej zabawy w rytm muzyki przychodziły chwile wytchnienia i czas na uzupełnienie energii, przy wspólnym, zastawionym samymi smakołykami, ogromnym stole piknikowym.

 Zabawa w tym dniu była przednia. Jeszcze dziś na korytarzach można było usłyszeć rozmowy
i wspomnienia o tym jak udana i wesoła była to zabawa. My odmierzamy już czas do kolejnego spotkania. Dziękujemy, że byliście z nami!