Dzień Babci i Dziadka to jedno z najmilszych i najbardziej radosnych świąt w roku

23 stycznia w Domu Ludowym w Stróżnej licznie zgromadzili się zaproszeni goście na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

Pan Dyrektor powitał gości ciepłymi słowami, składając serdeczne życzenia.  Dzieci  z zerówki śpiewały piosenki i recytowały okolicznościowe wiersze pod kierunkiem pani Zofii Szura. Wiele radości i humoru przyniósł występ teatrzyku szkolnego „Szpila” w formie Jasełek .

Artyści świetnie odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem mogli podziwiać swoje pociechy w tle pięknej dekoracji wykonanej przez panią J. Purgal i panią W. Wiatr. Zadbali o to opiekunowie kółka teatralnego pani W. Wiatr i pan T. Tarasek. Wnuczęta obdarowały swoje ukochane Babcie i Dziadków upominkami wykonanymi własnoręcznie z pomocą wychowawców.  W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami.

Dziękujemy Babciom i Dziadkom  za przybycie i życzymy zdrowia, radości i wielu wspaniałych lat z wnukami.  Za okazaną pomoc dziękujemy Radzie Rodziców i wszystkim mamom, które włączyły się do przygotowania tego spotkania.