Zabawa karnawałowa w Szkole Podstawowej w Stróżnej

7 lutego 2024 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Uczniowie bawili się w dwóch kategoriach wiekowych, najpierw klasy 0-3, później uczniowie z oddziałów 4-8. Dekoracje karnawałowe zostały przygotowane przez uczennice z Młodzieżowej Rady Szkolnej, a nad oprawą muzyczną zabawy czuwali didżeje z klas 5-7.
Dzieci z klas młodszych zachwycały wszystkich pięknymi strojami karnawałowymi. Były wśród nich: księżniczki, królewny, biedroneczki, Wednesday Addams ,chłopcy natomiast wcielali się w policjantów, piłkarzy, postacie z gier komputerowych, bajek, piratów i wiele innych. Dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego przygotowały dla młodszych dzieci różne zabawy. Uczniowie świetnie się bawili w towarzystwie swoich pań wychowawczyń, które dzielnie dotrzymywały im kroku.
W trakcie trwania zabawy, wybrano najciekawsze i najładniejsze przebrania, za które dzieci otrzymały słodycze, ufundowane przez Przewodniczącą Rady Rodziców – panią Marzenę Durlak.
W czasie drugiej części balu uczniowie klas starszych bawili się przy dźwiękach przeróżnej muzyki. Były wspólne zdjęcia, zabawy i wesoła atmosfera.
Jak zwykle niezawodne mamy przygotowały poczęstunek dla swoich pociech, jak również dla wychowawców i innych pracowników szkoły. Nie zabrakło pysznych pączków, faworków i oponek z racji przypadającego na drugi dzień „tłustego czwartku” – za które bardzo dziękujemy.
Słowa podziękowań należą się również młodzieży z MRSZ za tak duże zaangażowanie się w wystrój sali, przygotowanie akcesoriów karnawałowych i dbanie o świetną zabawę.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu!