Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Siedliskach

„To, czego dzieci potrzebują, w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka”.

Rudolf Giuliani

10 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Reca w Siedliskach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pan dyrektor Wiesław Job serdecznie powitał przybyłych gości: Babcie i Dziadków. Zwrócił uwagę, jak ważną rolę pełnią oni w życiu swoich wnucząt. Kochają je, rozpieszczają i są dla nich ogromnym wsparciem. W uroczystości uczestniczył Burmistrz Bobowej Pan Wacław Ligęza, który również powitał zebranych gości i złożył im życzenia. A dzieciom wręczył słodkie upominki.

Przedszkolaki i dzieci z zerówki pod czujnym okiem wychowawczyń pani Magdaleny Gębarowskiej i pani Katarzyny Kania zaprezentowały przygotowane przedstawienia, wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Po zakończeniu części artystycznej dzieci wręczyły swoim Dziadkom i Babciom upominki i laurki. Mile spędzony czas został uwieńczony słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Uroczystość upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze. Uśmiechnięte oraz szczęśliwe twarze gości ukazały wszystkim, jak ważne są takie spotkania i wspólne chwile z rodziną.

Życzymy wszystkim Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jak najwięcej pięknych chwil w życiu i jak najczęstszych powodów bycia dumnymi ze swoich wnuków oraz tradycyjnych 100 lat!

 

Tekst: Katarzyna Kania