„Potupajka Bobowska” 21.07.2024 Amfiteatr Bobowa

Dobra muzyka, zabawa taneczna i śpiew! Już 21 lipca zapraszamy do Bobowej na weselną potupajkę, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie drużba, świetna zabawa i pyszne jedzenie. Atrakcje dla każdego!

Jeśli tęsknicie za weselną muzyką i dobrą, rodzinną zabawą, mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Już w przyszły weekend odbędzie się potupajka, jakiej region nie widział! Co najważniejsze, zaproszeni jesteście wszyscy! Od maluchów po starszych i rodziny z dziećmi.

Prawdziwa potupajka, w rytm muzyki weselnej, wsparta donośnym głosem drużby, odbędzie się 21 lipca (tj. niedziela). Startujemy o godzinie 15:00 na scenie Amfiteatru letniego (Letnia Strefa Odpoczynku przy ulicy Zielonej) w Bobowej.

WSTĘP DARMOWY!

Wydarzenie poprowadzą drużba Bartek Matusik oraz drużba Tomasz Mikulski. Na scenie usłyszymy zespoły, które zagrzeją wszystkie pokolenia do tańca, a będą to:

– Zespół AleSiadło;
– Zespół Sami Swoi;
– Zespół Capella;
– Zespół Niuka Band;
– Zespół Alpejska Glasba;
– Zespół Fantazja;
– Zespół VaBank;

Ciepły posiłek i zimne napoje zapewnią Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z terenu miasta i gminy Bobowa. Będzie wspólne grillowanie, (kiełbaski, karkówka), zapiekanki, lody, sorbety, wata, popcorn, kręcony ziemniak.

Startujemy 21 lipca o godzinie 15:00 przy Amfiteatrze w Bobowej!

Nie zabraknie dmuchanych zjeżdżalni, atrakcji i animacji dla najmłodszych, w tym malowania twarzy, gier i zabaw, balonów z helem, warkoczyków. Dodatkowym elementem imprezy będzie PIANA PARTY! Podczas wydarzenia otwarty będzie również park geologiczno-przyrodniczy, miejsce idealne do wypoczynku podczas niedzielnej potupajki!

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym Burmistrza Marcina Wąsa. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa.

 Bawimy się do 21:30! Zapraszamy całymi rodzinami!