II edycja turnieju piłkarskiego w Bobowej Paleta Smaków CUP

W sobotę 25 czerwca 2022 roku na stadionie w Bobowej blisko 300 zawodników wzięło udział w turnieju piłki nożnej Paleta Smaków CUP 2022. W sportowe szranki stanęły drużyny powstałe specjalnie na turniej byli to w większości mieszkańcy gminy Bobowa, również nie zabrakło osób z pobliskich miejscowości. Aby zgłosić drużynę trzeba było zebrać minimum 7 osób chętnych do gry.

TURNIEJ NAJMŁODSZYCH ZAWODNIKÓW 6 -10 lat
1. AP BOBOWA II
2. AP BOBOWA I
3. TALENT – WOJNAROWA

TURNIEJ ZAWODNIKÓW 10-15 LAT
1. PALETA TEAM – KOLEJARZ
2. LKS ŁUŻNA
3. MENCHESTER UNITED

TURNIEJ „MISTRZOWSKI” 16+
1. KOLEJARZ
2. PRZYPAŁ SZALOWA
3. INTER

Rywalizacja toczyła się o cenne nagrody ufundowane przez lokalną firmę Paleta Smaków: złote, srebrne i brązowe medale, zwycięskie puchary oraz dyplomy.

W kategorii dorosłych główną nagrodą był voucher 300 zł do restauracji Paleta Smaków, za drugie miejsce 200 zł aa za trzecie 100 zł.

Podczas turnieju wszyscy zawodnicy zostali poczęstowani darmową kiełbaską i wodą.
Nie zabrakło także dodatkowych atrakcji, takich jak; dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, zimny i ciepły bufet z których bardzo chętnie korzystali zarówno dorośli jak i dzieci.
Głównym sponsorem i organizatorem tego piłkarskiego widowiska była restauracja Paleta Smaków Bobowa, przy koordynacji całego turnieju zaangażowani byli lokalni animatorzy sportu.
W imieniu organizatorów specjalne podziękowanie kierujemy do Pana Wacława Ligęzy Burmistrza Bobowej za udostępnienie Miejskiego Stadionu.
Oraz dla firm:
– KG- Partners Karolina Szambelan i Grzegorz Rudolphy,
– Dariusz Lichoń,
–  AG Monter Artur Górowski,
– MS Project Magdalena,
– Maciej Szczepanek,
– Ubezpieczenia Al-KAM Katarzyna Zych,
– InterBud Grzegorz Dulęba,
– Wiener TU S.A.
– Bobowa24.pl
– Naszabobowa.pl

Na zakończenie piłkarskiego turnieju uczestnicy wspaniale bawili się przy muzyce Oli Gryzło i Patryka Kruczek do późnych godzin nocnych.

tekst: Łukasz Kieroński