„DZIAŁAJMY RAZEM” – wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

2 marca 2021 r. w Szkole Podstawowej w Bobowej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego w związku z Dniem Bezpiecznego Internetu, pod hasłem „Działajmy razem” – organizowanego przy współpracy z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach. Prace plastyczne wykonało łącznie 23 uczniów, a komisja konkursowa wyłoniła po 5 najlepszych prac w dwóch kategoriach (kl. IV – VI i kl. VII – VIII).

Komisja konkursowa w składzie: sierż. sztab. Ewa Bożek – przewodnicząca; Lidia Łaś, Justyna Gąsior, Wiesława Tarasek – członkowie, wyróżniła prace następujących uczniów:

KATEGORIA I (KL. IV-VI)

I miejsce – Hubert Drąg, kl. 5a

II miejsce – Maja Bara, kl. 4b

III miejsce – Milena Wszołek, kl. 4b

IV miejsce – Szymon Niepsuj, kl. 5a

V miejsce – Wiktoria Łoś, kl. 4b

Wyróżnienie – Oliwer Podobiński, kl. 4b

 

KATEGORIA II (KL. VII-VIII)

I miejsce – Karolina Matusik, kl. 7c

II miejsce – Emilia Król, kl. 8c

III miejsce – Krystian Rafa, kl. 7a

Wyróżnienie – Aneta Smoszna, kl. 7c

Wyróżnienie – Magdalena Job, kl. 7a

Uczniowie odebrali nagrody z rąk przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach oraz Pana Dyrektora Adama Urbanka. Organizatorzy podkreślili znaczenie profilaktyki w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania przez uczniów z Internetu i mediów cyfrowych. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością i ciekawym podejściem do tematu, a co najważniejsze, zwiększyli swoją wiedzę i świadomość na temat niebezpieczeństw związanych z niewłaściwym korzystaniem z komputera i Internetu.