ZESPÓŁ PECTUS gwiazdą II Koncertu Kolęd i Pastorałek

W sobotę 5 stycznia 2019r. w Kościele Św. Zofii odbył się II koncert kolęd i pastorałek.
Organizatorami wydarzenia był Burmistrz Bobowej Pan Wacław Ligęza, Parafia pw. Wszystkich Świętych
w Bobowej oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa. Licznie zebrani goście usłyszeli najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu na przemian zespołu The Basement i zespołu Skrzypki natomiast gwiazdą wieczoru na którą z niecierpliwością wszyscy czekali był zespół PECTUS.

Witając wszystkich zebranych wydarzenie rozpoczął konferansjer koncertu ks. Jarosław Kokoszka.
Wśród zebranych gości znaleźli się przedstawiciele lokalnej władzy w osobach: Burmistrz Bobowej Pan Wacław Ligęza, Starosta Powiatu Gorlickiego Pani Maria Gubała, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Mirosław Waląg, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Bobowej Pani Małgorzata Molendowicz, Sekretarz Gminy Pani Zdzisława Iwaniec, Proboszcz parafii pw. Wszystkich Św. w Bobowej ks. dr Marian Chełmecki, Dyrektorzy i Kierownicy organizacji działających na terenie Gminy Bobowa, Radni, Sołtysi, Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele, Uczniowie
i mieszkańcy Gminy Bobowa.
Uczestnicy którzy nie zmieścili się w Świątyni mieli możliwość wysłuchania i obejrzenia koncertu na telebimie znajdującym się tuż obok kościoła Św. Zofii. Wspólne kolędowanie przy wspaniałej muzyce na żywo, pięknej scenerii oraz niepowtarzalnym klimacie jaki panuje w Kościele Św. Zofii pozwoliło raz jeszcze poczuć magię świąt Bożego Narodzenia mieszkańcom i gościom naszej Gminy.