Uroczyste Powitanie Przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej

„Dzień ten na długo w pamięci zostanie, bo dzisiaj Uroczyste Powitanie…”

     Wczesnym popołudniem 30 października 2017r. w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza ważna uroczystość! Przedszkolaki w obecności swoich rodziców i najbliższych zostały uroczyście przyjęte do grupy „Skrzatów” bądź „Krasnali”.

 Dzieci pod kierunkiem swoich wychowawczyń, w towarzystwie Skrzata, Krasnala i Pani Jesieni zaprezentowały pierwszy w tym roku szkolnym program artystyczny. Nie zabrakło wierszy, piosenek i tańców.

    Wszyscy byli dumni z występów najmłodszych artystów, czego dowodem były gromkie brawa publiczności i słowa uznania. Po występach uczestnicy imprezy zostali zaproszeni do suto zastawionych stołów, gdzie królowało domowe ciasto, frytki, kiełbaska i karkówka z grilla – przygotowane przez rodziców. Dużo frajdy sprawiły zabawy prowadzone przez animatorkę „ArtCinema”: muzyka porywała do tańca, a zabawy sprzyjały integracji całych rodzin. Dla dzieci przygotowano także słodkie niespodzianki w postaci waty cukrowej i batoników, zaś do domu każdy wychodził z balonami.

     Choć za oknem gościła jesienna aura, atmosfera spotkania była naprawdę gorąca…Na twarzach dzieci widniał uśmiech i zadowolenie. Wszyscy miło spędzili wspólnie czas!