Udany start biegaczy z ZSO w Bobowej na zawodach wojewódzkich

Dnia 16 maja 2018r. na terenie lotniska w Nowym Targu odbył się Finał Wojewódzki Małopolskiej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych. W zawodach rywalizowały zwycięskie zespoły zawodów powiatowych. W biegu dziewcząt na dystansie 1000m. nasze reprezentantki uplasowały się tuż za podium na wysokim czwartym miejscu, ulegając jedynie drużynom z Bochni, Myślenic i Wieliczki. W rywalizacji chłopców na dystansie 1500m nasz zespół uplasował się na punktowanym ósmym miejscu.

W ósemce nagradzanych indywidualnie zawodników znalazła się Ola Radzik , która ukończyła bieg na siódmym miejscu. Radek Zieliński uplasował się na miejscu dziesiątym. Składy zespołów: Aleksandra Radzik, Paulina Stawiarska, Danuta Nowak , Eliza Gazda; Radosław Zieliński, Wojciech Mazur, Przemysław Walicki, Marcin Śliwa Gratulacje !