Sylwester na Bobowskim Rynku

Od 21-szej do 1.00 trwała zabawa na Bobowskim Rynku. Świętowaliśmy 5 rocznicę nadania praw miejskich Bobowej.  Przy muzyce biesiadnej i sylwestrowych przebojach na Rynku bawiły się tłumy ludzi.

Tuż przed północą na scenie pojawił się Burmistrz Wacław Ligęza.  Nawiązał do  nocy Sylwestrowej 2008/2009,  kiedy  witaliśmy Nowy Rok 2009, w którym Bobowa odzyskała prawa miejskie. Szybki upływ czasu spowodował, że już 5 lat  Bobowa jest miastem i dzisiaj świętujemy tę rocznicę.  Zwracając się do mieszkańców i gości złożył  wszystkim  Noworoczne życzenia, pomyślności, sukcesów, zrealizowanych marzeń i udanych przedsięwzięć aby Nowy 2014 Rok dla każdego z Państwa, był czasem pokonania przeciwności, pomyślności i pokoju. Niech to będzie dobry Nowy Rok”. 

O północy niebo nad Bobową rozbłysnęło  – pokaz sztucznych ogni oczarował wszystkich  nie tylko zgromadzonych na Rynku, ale  także  z okolicznych miejscowości.

Sponsorem pokazu sztucznych ogni  był  Pan Jerzy Rogala – właściciel firmy działającej w Bobowej,  któremu serdecznie dziękujemy.

Organizatorami imprezy byli Burmistrz Bobowej oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa.

fot. (ck)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *