ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

W słoneczne, niedzielne przedpołudnie 30 marca w naszej szkole odbył się Kiermasz Wielkanocny, którego celem było kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkiej Nocy. Każdy miał okazję zapoznać się z rękodziełem uczniów naszej szkoły, pań organizatorek kiermaszu: Edyty Święs, Natalii Ćwikła oraz rodziców.

Na kiermaszu można było kupić m.in.: wyszywane kartki świąteczne z życzeniami, pisanki wykonane różnymi technikami, koszyczki w których królowały baranki, kurczaczki, stroiki  świąteczne, wiosenne kwiaty z osikowego drewna i wiele innych przepięknych ozdób.  Piękne, artystycznie wykonane świąteczne ozdoby zachwycały kupujących, a ciepłe, wiosenne kolory tworzyły odpowiedni nastrój. Wszystkim zaangażowanym rodzicom dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu kiermaszu. Po raz kolejny rodzice udowodnili, że hojnie zostali obdarzeni talentami. Pozyskane środki będą przeznaczone na szkolną  wycieczkę do Warszawy .

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na kiermasz i zakupili nasze ozdoby, które z pewnością będą świątecznymi dekoracjami państwa mieszkań.

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy refleksji i chwil radości spędzonych wspólnie w rodzinnym gronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *