Świąteczny Apel w Szkole Podstawowej w Bobowej

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas przesycony dobrocią, miłością, spokojem i otwartością na drugiego człowieka. Z okazji zbliżających się Świąt we wtorek 18.12.2018 r. w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica w Bobowej odbył się uroczysty Bożonarodzeniowy apel, na którym zebrali się wszyscy uczniowie oddziału przedszkolnego, uczniowie klas „0”, klas 1-3, nauczyciele oraz rodzice.
Pan Dyrektor Adam Urbanek życzył wszystkim dzieciom i ich rodzicom zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia po czym oddał głos małym artystom.
W przepięknie przygotowanej scenografii prawie 90 dzieci wystąpiło przed starszymi koleżankami i kolegami ze szkoły. Dzieci
z klasy „0” pod opieką Pani Barbary Potoczek i Pani Justyny Urbanek oraz grupa 3-4 latków pod opieką Pani Jolanty Wojtaczki i Pani Ireny Połeć-Chorąży przygotowały świąteczne przedstawienie. Była to piękna choć nie typowa opowieść o świętach Bożego Narodzenia, w której to dobrze dzieciom znane postacie z bajek, przynosiły dary nowonarodzonemu dzieciątku. Była to z pewnością ciekawa propozycja, tym bardziej że przepleciona została świątecznymi piosenkami w wykonaniu dzieci, także w języku angielskim, dlatego też mali artyści dostali gromkie brawa od swojej publiczności.
Na koniec dzieci składały nauczycielom świąteczne życzenia i wręczały przygotowane wcześniej smakowite świąteczne upominki.