Pożegnanie klas ósmych w Szkole Podstawowej w Bobowej

Dnia 20 czerwca 2023 r. Mszą Świętą o godz. 14.00 w kościele parafialnym rozpoczęliśmy uroczyste pożegnanie uczniów klasy 8a i 8b. Następnie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bobowej odbyła się akademia, podczas której Dyrektor Szkoły pan Łukasz Kruczek wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Bobowa panem Wacławem Ligęzą wręczył dyplomy i nagrody uczniom za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia w konkursach tematycznych. Zostali także uhonorowani rodzice, którzy aktywnie włączyli się w życie klasy i szkoły.

Podczas akademii głos zabrali: Burmistrz Bobowej pan Wacław Ligęza, Przewodnicząca Rady Miejskiej pani Małgorzata Molendowicz, członek Zarządu Powiatu Gorlickiego i emerytowany Dyrektor Szkoły pan Adam Urbanek oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Jolanta Turska.

Po oficjalnej części, uczniowie wraz z dyrekcją oraz wychowawcami udali się do restauracji Ostoja, by tam Polonezem rozpocząć wspólną zabawę taneczną.

Absolwentom naszej szkoły gratulujemy ukończenia nauki w murach naszej szkoły i życzymy odwagi i mądrości w nowych szkołach, gdzie będą nadal zdobywać i poszerzać swoją wiedzę.