Pierwsza impreza już za nami…

W czwartkowe popołudnie 27 października w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej odbyła się pierwsza ważna uroczystość – Powitanie Przedszkolaka.

Pani Dyrektor powitała licznie zgromadzonych rodziców i oddała głos przedszkolakom. Dzieci w asyście Skrzata, Krasnala i Pani Jesieni zaprezentowały swoje umiejętności i udowodniły, że zasługują już być nazwani prawdziwymi przedszkolakami. W obecności najbliższych członków rodziny obiecały: „Ja przedszkolak dzielny będę zawsze uśmiechnięty. Będę słuchał swojej panie i zjadał całe śniadanie. Będę grzecznie się bawił i pilnie się uczył żebym mamy i taty nigdy nie zasmucił.” Dumnie nosząc czapeczkę Skrzata bądź Krasnala odśpiewały grupowe hymny za co otrzymały liczne brawa.

W dalszej części spotkanie uświetnili wodzirej Monika i wodzirej Tomasz przenosząc wszystkich w beztroski świat licznych zabaw i konkursów. Przy stołach kusiły zaś  smakołyki przygotowane przez rodziców – domowe ciasta oraz wyjątkowa karkówka i kiełbaska. Nie zabrakło też  frytek i napojów…. Było pysznie i wesoło… Zapraszamy do galerii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *