Koncert noworoczny Orkiestry Dętej przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedliskach

8 stycznia 2017r. na hali sportowej Zespołu Szkół im. ks. Jana Reca w Siedliskach odbył się koncert noworoczny podczas, którego muzycy Orkiestry Dętej z Siedlisk zaprezentowali swój dorobek artystyczny.

Orkiestra działająca przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedliskach ma w swoich szeregach ponad 50 niezwykle uzdolnionych muzyków z Siedlisk, Łużnej, Stróżnej, Sędziszowej i Biesnej. Artyści do realizacji wielkiego muzycznego wydarzenia przygotowywali się już w listopadzie. Ich trud i talent został doceniony przez zgromadzoną na wydarzeniu publiczność.

Program koncertu noworocznego został wzbogacony występem szkolnego teatrzyku „Marionetka” – oryginalny scenariusz przybliżający obecnym sens rodzinnych, tradycyjnych świąt przypadł do gustu nie tylko najmłodszej publiczności. Do spektaklu uczniów Zespołu Szkół im. ks. Jana Reca w Siedliskach przygotowały Panie: mgr Renata Rzepka oraz mgr Anna Motyka.

Tamburmajor Orkiestry Dętej przy OSP w Siedliskach podsumowuje wydarzenie następującymi słowami: „Koncert można śmiało uznać za udany. Publiczność dopisała na co wskazywała wysoka frekwencja obecnych gości. Teatrzyk Marionetka działający w ZS im. ks. Jana Reca w Siedliskach wyśmienicie zaprezentował się na scenie współpracując z nami przy tworzeniu tego artystycznego przedsięwzięcia. Koncert dodatkowo został wzbogacony występem solistki Alicji Płonki i solisty Jakuba Kotowicza. Odbiór wydarzenia jest pozytywny – wskazuje na to zadowolenie publiczności.”

Fotografie Żaneta Framęga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *