„Hipnotyzer” – na scenie bobowskiej Sali Koronki

W poniedziałek 28 stycznia 2019r. o godz. 1730 w sali widowiskowej „Koronka” w Bobowej odbył się spektakl
pt.: „Hipnotyzer”.

Zgromadzoną publiczność przywitał Pan Tomasz Kireńczuk Dyrektor Programowy Teatru Nowego w Krakowie oraz Pani Ewa Szpila Prezes „Odlotowego Klubu Seniora w Bobowej” która przypomniała wszystkim przybyłym gościom ideę Klubu jaki zrzesza Seniorów z całej Gminy.

Hipnotyzer” to wspaniała komedia z kłótnią małżeńską w tle przy której nie sposób się nie śmiać. Małżeństwo przy pomocy Hipnotyzera wzajemnie wyciąga tajemnice skrywane przez 10 lat wspólnego życia, co skutkuje wybuchem konfliktu między małżonkami. W spektaklu występuje Martyna Krzysztofik która wcieliła się w rolę Nadii, Piotr Sieklucki w spektaklu Borys – mąż Nadii i Tomasz Schimscheiner polski aktor teatralny i telewizyjny który wcielił się w rolę Hipnotyzera.

Organizatorami wydarzenia był: Odlotowy Klub Seniora w Bobowej, Teatr Nowy w Krakowie oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa.

Zabawna historia małżeńska „Hipnotyzer” Wasilija Sigariewa wystawiona na scenie „Koronki” niezwykle spodobała się publiczności która gromkimi brawami na stojąco podziękowała aktorom za wspaniały występ.