Zabawa karnawałowa i Walentynki

14 lutego w Szkole Podstawowej w Jankowej odbyła się zabawa karnawałowa połączona z Walentynkami. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, którą dzień wcześniej kolorowymi balonami i serduszkami przyozdobiły dziewczynki z kl.VI. Dzieci wystąpiły w pięknych, kolorowych, niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach przygotowanych przez rodziców. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, rycerze i różne zwierzątka. Spośród uczestników zabawy w każdej klasie wybrano najciekawsze przebrania. Każde dziecko otrzymało nagrodę, co sprawiło wiele radości. W przerwach zabawę umilał słodki poczęstunek w mini kawiarence przygotowany przez rodziców.

14 lutego to dzień, w którym przekazujemy życzenia osobom, które darzymy sympatią. Samorząd Uczniowski zorganizował w tym dniu Pocztę Walentynkową. Każdy mógł wrzucić do specjalnej skrzynki przygotowaną przez siebie kartkę walentynkową. Podczas zabawy uczniowie przebrani za klaunów rozdali serduszka i kartki walentynkowe.

Wszyscy wyśmienicie się bawili przy dźwiękach muzyki, z chęcią uczestniczyli we wspólnych zabawach. Dzieci po zakończonej zabawie zadowolone, pełne wrażeń i w wyśmienitych humorach wróciły do swoich domów.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, serdecznie dziękujemy.