Uczennica Szkoły Podstawowej w Brzanie wśród wyróżnionych w konkursie poetycko-fotograficznym

Dnia 30 listopada 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Iwkowej odbyła się Gala XVII Konkursu Poetycko – Fotograficznego „Moje myśli, moje uczucia, moje życie…”
Było to podsumowanie konkursu, którego zadaniem było samodzielne napisanie jednego wiersza i wykonanie fotografii nawiązującej do treści wiersza. Konkurs swoim zasięgiem obejmował powiaty: brzeski, tarnowski, nowosądecki, limanowski oraz gorlicki.

Wśród wyróżnionych uczniów znalazła się uczennica klasy 7 Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w BrzanieLena Ciepielowska, która uzyskała wyróżnienie w kategorii „Wyjątkowy wiersz”. Jest nam niezmiernie miło, że Lena znalazła się w grupie wyróżnionych, tym bardziej, że rywalizacja była ostra bowiem na konkurs napłynęło ponad 70 prac. Podczas uroczystej Gali uczniowie prezentowali swoje wiersze przed zgromadzonymi gośćmi i pozostałymi uczestnikami. Lena wzięła udział w Gali wraz z dyrektorem szkoły, Andrzejem Skórskim, który odebrał też podziękowanie dla pani Marii Gryzło, nauczycielki języka polskiego, opiekuna uczennicy.

Uczennicy i Jej rodzicom serdecznie gratulujemy.