Rozpoczęcie Półkolonii „Bobowska Przygoda”

Z radością informujemy, że dzisiaj rozpoczęła się pierwsza półkolonia organizowana przez Szkołę Pływania Nemo, nosząca tytuł „Bobowska Przygoda”. Spotkanie odbyło się na terenie Miejskiego Centrum Kultury.

Nasze dzieciaki spotkały się po raz pierwszy w licznej grupie, co przyniosło wiele radości i nowych przyjaźni. Na początek uczestnicy udali się do Galerii Koronki Klockowej na warsztaty z koronki, z której słynie Bobowa. Była to świetna okazja do poznania lokalnej kultury i tradycji bobowskich. Dzieci z wielkim zaangażowaniem uczyły się tej unikalnej sztuki, co sprawiło im wiele radości.

Po intensywnych warsztatach przyszedł czas na smaczny obiad. Dzięki staraniom kucharzy, dzieci mogły delektować się pysznymi potrawami i nabrać sił na dalsze atrakcje dnia.

Pod czujnym okiem wychowawców pani Małgorzaty Osiki, pani Jolanty Wojtaczki oraz kierowniczki i organizatorki Wiktorii Fryczek, dzieci wykonały kubeczki z gliny. Była to nie tylko świetna zabawa, ale także rozwijanie zdolności manualnych i kreatywności.

W ciągu dnia nie zabrakło również aktywności sportowych. Jak Państwo mogą zobaczyć na załączonych zdjęciach, dzieci uczestniczyły w wyścigach rzędów oraz innych integracyjnych zabawach, które dostarczyły mnóstwo radości i pozytywnej energii.

Informujemy, że są jeszcze tylko kilka wolnych miejsc na sierpniowe półkolonie.

Zapisy pod numerem 519-625-894.

Fot. Wiktoria Fryczek