Mistrzostwo Polski dla Aleksandry Zabielny i Ewy Gomulak

Byłe zawodniczki UKS „Sęp” Wilczyska Aleksandra Zabielny i Ewa Gomulak, kontynuują z sukcesami przygodę z piłką ręczną. Obecnie dziewczęta trenują w stołecznym klubie UKS Varsovia. Sezon 2021/2022 dla podopiecznych Romana Monta  (trener Varosovi) był  bardzo udany. stołeczne piłkarki przez cały sezon nie przegrały ani jednego meczu kończąc bilansem 19/19 zdobywając w Kwidzynie w finale krajowym tytuł Mistrza Polski. Ola i Ewa zostały zauważone przez radę trenerów i z finałowego turnieju przywiozły również indywidualne wyróżnienia, najlepsza 7 turnieju dla Ewa Gomulak – prawe rozegranie, oraz Aleksandra Zabielny – prawe skrzydło.

Dziewczęta chociaż zdobyły Mistrzostwo Polski w kategorii juniorki, nie mają czasu na odpoczynek, równocześnie grają w I lidze gdzie mają duże szanse na awans do Super Ligi. Dla tak młodych zawodniczek jest to wyróżnienie i wielka satysfakcja.