Głosuj na „Pierwszą pomoc dla podstawówki”

budzetZachęcamy Państwa do głosowania na zadanie pn. „Pierwsza pomoc od podstawówki”.

Zadanie polega na utworzeniu w 18 szkołach podstawowych z terenu powiatu nowosądeckiego, powiatu gorlickiego oraz miasta Nowy Sącz, sal pierwszej pomocy. Będą to sale wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne: fantom osoby dorosłej, fantom dziecka, apteczkę szkoleniową, zestaw do imitacji ran oraz deskę do przenoszenia poszkodowanego, komputer, rzutnik oraz tablicę multimedialną. Realizacja projektu pozwoli na podniesienie jakości kształcenia oraz upowszechnienie edukacji w zakresie pierwszej pomocy.

Jeśli ukończyłeś 16 lat i mieszkasz w Małopolsce możesz oddać swój głos w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego!
Do wyboru są 3 sposoby głosowania:

a) poprzez włożenie wypełnionej karty do urny – w Urzędzie Marszałkowskim lub w Agendach Zamiejscowych, np.: ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz, al.Solidarności  5-9, 33-100 Tarnów.,
b) elektronicznie na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego (https://bo.malopolska.pl/index.php/zadania/44-lista-zadan#1403)
c) korespondencyjnie na adres Urzędu Marszałkowskiego lub w jednej z Agend (liczy się data wpływu do Urzędu).

Pamiętaj ! Możesz oddać  1 głos na zadanie powiatowe i 1 na zadanie subregionalne. Głosować można tylko na zadania dotyczące powiatu i subregionu, który się zamieszkuje.

Jeśli oddasz więcej głosów wszystkie twoje głosy będą nieważne.

Karty do głosowania znajdują się w załączniku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *