230. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Gminne Święto Strażaków

Gminne Obchody Święta Konstytucji 3 Maja oraz Święta Strażaków, ze względu na panującą pandemię koronawirusa ograniczone zostały do celebracji mszy św. w kościele pw. Wszystkich Świętych w Bobowej.

Mszy świętej koncelebrowanej z intencji Burmistrza i Rady Miejskiej w Bobowej z prośbą o opiekę Matki Bożej Królowej Polski nad mieszkańcami Gminy Bobowa oraz za wszystkich strażaków z terenu gminy o Boże Błogosławieństwo za wstawiennictwem św. Floriana z okazji Gminnego Święta Strażaków przewodniczył proboszcz parafii ks. dr Marian Chełmecki.
Księża koncelebransi ks. Jarosław Kokoszka i ks. Marek Czerwiński modlili się w intencji ks. proboszcza, o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski z okazji obchodzonych imienin.

W uroczystej mszy św. udział wzięli: Burmistrz Bobowej Pan Wacław Ligęza, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Małgorzata Molendowicz, Sekretarz Gminy Bobowa Pani Zdzisława Iwaniec, radni Gminy Bobowa, dyrektorzy szkół i instytucji oraz druhowie reprezentujący jednostki OSP z terenu gminy Bobowa.