Zachowaj trzeźwy umysł – edycja 2015

W dniu 17 września 2015 r. Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza wręczył nagrody oraz dyplomy  laureatom konkursów w ogólnopolskiej kampanii „ Zachowaj trzeźwy umysł”. Do biura kampanii napłynęły tysiące prac, wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z gminy Bobowa. W konkursie ulotkowym „Zdrowe zagranie” grę planszową 15 sposobów na nudę otrzymali Damian Mucha z Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej i Magdalena Pawlak ze Szkoły Podstawowej w Jankowej. W konkursie plastyczno-literackim „Razem lepiej” nagrodę kalendarz 15 sposobów na nudę otrzymali Anna Babicz i Aleksandra Bajerska z Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej. W konkursie internetowym „Zagrywka w punkt” nagrodę kalendarz 15 sposobów na nudę otrzymała Kinga Maciaszek z Zespołu Szkół w Brzanie. W konkursie plastyczno-literackim „Warto pomagać” nagrodę gra planszowa 15 sposobów na nudę otrzymała Gabriela Sarkowicz ze Szkoły Podstawowej w Jankowej.

Aleksandra Gryzło z Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej została laureatem nagrody głównej w konkursie plastyczno-literackim RAZEM LEPIEJ wygrywając laptop. Nagroda zostanie wręczona w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Burmistrz złożył gratulacje laureatom, życząc wielu kolejnych sukcesów oraz dobrych wyników w nauce. Podziękował za zaangażowanie uczniom, opiekunom, dyrektorom szkół oraz Przewodniczącej Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – gminnemu koordynatorowi kampanii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *