Wyniki II Turnieju e-sportowego w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej

Trzeci Turniej e-sportowy w grze COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE już za nami. W tym roku, z racji epidemii koronawirusa, został on rozegrany zdalnie.
Organizatorzy – uczniowie technikum informatycznego w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej, pod opieką nauczyciela Pana Tomasza Gucwy dołożyli wszelkich starań aby sprawnie przeprowadzić to ciekawe przedsięwzięcie.

Jak w latach ubiegłych, tak również teraz zgłosiło się wielu chętnych do tej formy rywalizacji i całemu turniejowi towarzyszyły prawdziwie sportowe emocje. Okazuje się, że w trudniejszym czasie jaki obecnie przeżywamy, technologia IT jest często jedyną dostępną i bezpieczną formą szerszego kontaktu nawet między większymi grupami ludzi. Może służyć nauce, pracy lub takiej właśnie zabawie połączonej z rywalizacją jak wspomniany turniej.
Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

I – Miejsce Drużyna Immersive
Grzegorz Libront
Wojciech Sobol
Norbert Nogawka
Kamil Flądro
Krzysztof Włodarz

II – Miejsce Drużyna Eagle One
Sebastian Myśliwiec
Damian Myśliwiec
Przemysław Warzecha
Jakub Lewczyk
Jacek Chilmanski

III – Miejsce Drużyna eLeCtr0nic Sp0rt Play z0ne
Miłosz Radzik
Rafał Zemrzycki

Kamil Pękala
Kamil Jokś
Kacper Skowron

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i sportowe emocje, zwycięzcom gratulujemy sprawności i formy a wszystkich chętnych już zapraszamy za rok na kolejną III edycję tej emocjonującej zabawy. Nagrody dla zwycięzców ufundowała firma FAKRO.