Święto Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Właśnie z tej okazji 20 stycznia w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej  odbyło się uroczyste święto „Dnia Babci i Dziadka”.

Spotkanie rozpoczęła Pani dyrektor Bożena Płazińska, która ciepłymi słowami przywitała szanownych gości, składając im najserdeczniejsze życzenia.

Przedszkolaki w podzięce za opiekę, ciepło, troskę i miłość zaprezentowały bogaty i urozmaicony program artystyczny. Tradycyjnie przedszkolaki przedstawiły Jasełka połączone z Kolędowaniem, do którego z dużym zaangażowaniem włączyli się Dziadkowie. Nie zabrakło także wierszy i piosenek okolicznościowych.

Kolejną niespodzianką dla wyjątkowych gości był pokaz tańca w wykonaniu dzieci obu grup. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki odważnie prezentowały swoje umiejętności.

Na zakończenie uroczystości  wszystkie wnuczęta zaśpiewały „Sto lat”  i wręczyły swoim bliskim własnoręcznie wykonane laurkami. Seniorzy wdzięczni za zaproszenie obdarowali zaś dzieciaki słodyczami i zostali zaproszeni na poczęstunek.

Atmosfera  była  uroczysta,  podniosła  i  pełna  radości. Święto  Babci  i  Dziadka  to  dzień pełen wzruszeń, uśmiechu i radości.