Sukcesy naszego saksofonisty

Szkoła Muzyczna może pochwalić się osięgnięciami muzycznymi ucznia Dominika Żarnowskiego, który na przełomie roku 2015 i 2016 zdobył wiele nagród i wyróżnień w konkursach. Pod koniec 2015 roku Dominik uczestniczył w Festiwalu Saksofonowym im. Adolpha Saxa w Łososinie Dolnej, gdzie zajął II miejsce. Kolejnym osiągnięciem naszego ucznia był występ na IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I st. Regionu Krakowskiego w Nowym Targu, gdzie stanął na podium, zajmując I miejsce.

Udział w XXV Ogólnopolskich Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie, zakończył się również sukcesem dla Dominika, gdzie otrzymał wyróżnienie. Następnym osiągnięciem naszego ucznia było zajęcie II miejsca w Międzynarodowym Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych w Kielcach. Za udział w V Konkursie Muzyczno-Literackim w zakresie gry A VISTA i czytania prozy i poezji ” Czytanie w Trzcianie 2016″ Dominik otrzymał wyróżnienie.

Jednym z ostatnich osiągnięć naszego ucznia było zajęcie I miejsca w X Ogólnopolskim Jubileuszowym Płońskim Festiwalu Instrumentów Dętych. Serdecznie gratulujemy Dominikowi i życzymy dalszych sukcesów.

3333333

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *