Piknik rodzinny „Mama, Tata i Ja” w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej

     Piknik rodzinny „Mama, Tata i Ja” zapisał się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez Przedszkole Samorządowe w Bobowej. Tego roku obchodziliśmy go 6 czerwca.  Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała a słońca i prawdziwie wiosennego wiatru nam nie zabrakło.

    Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od występów tanecznych naszych przedszkolaków. Dzieci grupy młodszej zaprezentowały trzy układy taneczne: „Koszyczek”, „Krasnoludki” i taniec dyskotekowy „Kiss You” natomiast dzieci z grupy starszej tańczyły: „Taniec belgijski”, układ taneczny z krzesełkami do muzyki „Vabank” oraz układ z tasiemkami do muzyki „El Condor Pasa”. Następnie wspaniałą zabawę wszystkim uczestnikom pikniku zapewnili wodzirejowie Monika i Tomasz Wójtowicz. Nie zabrakło tańców, konkursów dla dzieci i rodzin, baniek mydlanych i innych atrakcji takich jak: malowanie twarzy przez panią Żanetę Framęga z CKiPGB. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast, frytek, grillowanych kiełbasek i karkówki przygotowanej przez rodziców.

   W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

     Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!