Osiągnięcia uczniów – SP w Wilczyskach

Za nami połowa roku szkolnego 2014/2015 , dzieci przebywają na zasłużonych feriach zimowych , czas więc na podsumowanie pracy za I okres.

O jakości kształcenia świadczą nie tylko wyniki sprawdzianów po klasie VI , jak sądzą niektórzy obserwatorzy tego co dzieje się w naszej gminie. Nauczanie to proces złożony ,na który składa się wiele elementów . W Szkole Podstawowej w Wilczyskach bardzo poważnie stawiamy na pracę zarówno z uczniem zdolnym jak również z uczniem wymagającym pomocy w wyrównywaniu braków .
Efektem tych działań są konkretne osiągnięcia :

Osiągnięcia w pierwszym półroczu 2014/2015 :
Konkursy przedmiotowe:
Uczeń Sus Radosław uzyskał awans na szczebel wojewódzki konkursu przyrodniczego pn. ,, Skarby przyrody i ich ochrona’’ ucznia do konkursu przygotowała pani Barbara Włodarz.
Uczeń Waląg Hubert uzyskał awans na szczebel wojewódzki konkursu historycznego : ,,Wielcy Polacy – wybitni generałowie’’ ucznia przygotowała pani Mirosława Kwarcińska.
Uczeń Pękala Szymon uzyskał awans na szczebel wojewódzki konkursu ortograficznego pn. ,,Dyktando niepodległościowe’’ jest wychowankiem pani Mirosławy Kwarcińskiej
Uczeń Pękala Szymon uzyskał awans na zawody wojewódzkie w tenisie stołowym , jest wychowankiem pana Ligęzy Zbigniewa.
O wynikach szczebla wojewódzkiego będziemy informować.

SONY DSC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *