Koncert charytatywno-noworoczny w Wilczyskach

W niedzielę 5 stycznia 2020 r. w Domu Kultury w Wilczyskach po raz pierwszy odbył się koncert charytatywno – noworoczny, którego organizatorami byli rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Wilczyskach. Koncert brawurowo poprowadzili bracia Jan i Stanisław Matuła z Brunar – drużbowie weselni.

Zebrani goście mieli okazję obejrzeć jasełka przygotowane przez przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Wilczyskach oraz wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Stróżnej pod kierownictwem Pana Tomasza Taraska i uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wilczyskach pod kierownictwem Pana Łukasza Kruczka.

Gwiazdą wieczoru był występ zespołu „Juhasi” z Mszany Dolnej i zespołu „Zacni” z Ciężkowic.

Uroczystość zgromadziła mnóstwo gości, wśród których obecni byli sponsorzy, lokalne władze, pracownicy oraz mieszkańcy Wilczysk i okolic.

Wstęp na wydarzenie był wolny, a podczas jego trwania każdy mógł wrzucić datek do puszki na rzecz Przedszkola Samorządowego w Wilczyskach.

Wszystkim, którzy dorzucili, choć grosik na nasz charytatywny cel i przyczynili się do uświetnienia wieczoru bardzo serdecznie dziękujemy.

Tekst: Paulina Bogusz