Klub Aikido w Bobowej zaprasza dzieci i dorosłych na treningi Aikido

Klub Aikido w Bobowej ma już za sobą trzy lata działalności. Powołany z myślą o zajęciach dla naszej młodzieży, po początkowym dużym zainteresowaniu stał się trochę zapomniany. Pragniemy zachęcić Państwa do udziału w treningach. Są one doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na aktywne spędzanie wolnego czasu. Wspólny trening pozwala zadbać o kondycję fizyczną i odprężyć się po ciężkim dniu pełnym stresu.

Aikido ma do zaoferowania współcześnie dużą wartość – uczy jak obronić się w etyczny sposób; skutecznie, a jednocześnie z najmniejszą szkodą dla napastnika.

Aikido może ćwiczyć każdy – dzieci, kobiety i mężczyźni, nie jest tu przeszkodą wiek i kondycja fizyczna. Jeśli więc szukasz rozwojowej aktywności ruchowej, chcesz poprawić lub wzmocnić swoją kondycję fizyczną, poznając ciekawy system technik – przyjdź na trening i odkryj japońską sztukę walki.

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Bobowej przy ul. Bohaterów Bobowej 6.

Zajęcia prowadzone są w dwóch kategoriach wiekowych:

– dzieci (do 13 roku życia)

– młodzież i dorośli

Informacje: tel. 508775353, https://aikidobobowa.wordpress.com/