Ferie zimowe online 2021

Specjalnie dla przyjaciół Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa w ramach ferii zimowych online Bobowa 2021:

Pan Jerzy Schejbal  przeczytał fragmenty książki „Rady nie od parady czyli Wierszyki z morałem” Małgorzaty Strzałkowskiej,

Pani Magdalena Schejbal przeczytała fragment książki „Rady nie od parady czyli Wierszyki z morałem” Małgorzaty Strzałkowskiej,

Pan Adam Ferency przeczytał fragment „Po drugiej stronie lustra” Lewisa Carrolla,

a Pan Andrzej Seweryn przeczytał wiersz Wiktora Woroszylskiego „Przedziwny dzionek”.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo bliskich tegoroczne ferie uczniowie spędzają głównie w domach.

Wyjątkowość tych ferii przez panującą sytuację sprawiła, że przeprowadzimy je w formule online od poniedziałku 11.01.2021 do piątku 15.01.2021 roku.

Codziennie będziemy słuchać fragmentów książek Justyny Bednarek pt. „Banda czarnej frotte”, „Pięć sprytnych kun”, oraz bajek Hansa Christiana Andersena: „Dziewczynka z zapałkami”,  „U króla Olch” i „Brzydkie kaczątko”. Książki będą czytały Panie: Lidia Łaś, Beata Król, Celina Job, a Pani Marta Michalik i Pan Sylwester Szczepanek będą czytali bajkę w języku angielskim pt. „The Tough Task” połączoną z ćwiczeniami.

Kolejną atrakcją będą zajęcia plastyczne prowadzone przez Panią Aleksandrę Sokołowską (po zakończonych zajęciach wszystkie chętne osoby mogą wziąć udział w konkursie prac plastycznych, zrobić zdjęcie wykonanej pracy i przesłać na e-maila: ck@bobowa.pl – najlepsze prace zostaną nagrodzone, a wszystkie prace zobaczycie na wirtualnej wystawie).

Zachęcamy również do zadbania o formę fizyczną, a pomogą nam w tym wirtualne ćwiczenia gimnastyczne dla każdej grupy wiekowej prowadzone przez Panie Jadwigę Wiejaczka, Jolantę Wojtaczka i Magdalenę Sowa z udziałem dzieci: Leny Wojtaczka i Mai Sowa. Zachęcamy wszystkie dzieci do wykonywania proponowanych ćwiczeń również na świeżym powietrzu.

W organizację tegorocznych ferii online włączyli się Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa i Szkoła Podstawowa w Bobowej.

Przyłączcie się do nas, śledźcie stronę Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa: www.ck.bobowa.pl, Facebooka: www.facebook.com/CKiPGBobowa, oraz kanał YouTube Centrum Kultury.
Zapraszamy!