Dzień Edukacji Narodowej w Sędziszowej

"W szkole zawsze jest ciekawie, w szkole uczę się i bawię".

Z całą odpowiedzialnością można rzec, że 14 października 2013r. to najdostojniejszy i najbardziej radosny dzień wśród wszystkich innych dni roku szolnego. Cóż bardziej może cieszyć jak przyjęcie do braci uczniowskiej siedmiolatków. Tak też 4 uczniów z klasy I złożyło ślubowanie. Pani Dyrektor Maria Bartoszek skierowała do uczniów ciepłe słowa, witając ich wśród braci uczniowskiej, po czym nastąpiło uroczyste pasowanie. Dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki od Rady Rodziców. Podczas uroczystości dzieci wykazały się znajomością zasad dobrego zachowania, w doskonały sposób zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie i wokalne. Występom towarzyszył uśmiech i dobra zabawa. Po uroczystości w klasie czekał na dzieci słoki poczęstunek.

Tuż po ślubowaniu klasy I nastąpiła uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor w krótkim przemówieniu podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za codzienną pracę i życzyła wytrwałości w pełnieniu nauczycielskiej misji, pogody ducha, realizacji życiowych pasji i wielu sukcesów zawodowych.

Swoją obecnością zaszczycił nas sołtys wsi Sędziszowa, który w imieniu Burmistrza Bobowej podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły oraz złożył okolicznościowe życzenia. Uczniowie klas II- VI pięknie wyśpiewali i wyrecytowali słowa podziękowania i uznania dla trudnej pracy pedagogów. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie i rodzice złożyli nauczycielom życzenia i kwiaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *