Bal karnawałowy w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej

   W czwartkowy ranek 16 lutego w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej zrobiło się nadzwyczaj kolorowo, bo karnawałowo.

   Już od samego rana dzieci z radością oczekiwały na rozpoczęcie balu i przyjazd animatorów zabaw z teatru Artcinema, którzy poprowadzili przedszkolny bal. Sala w przepięknej dworskiej scenerii zachęcała do tańców i zabaw. Przy dźwiękach walca wiedeńskiego przedszkolaki przekroczyły „balonową bramę” i rozpoczęły bal nad balami.

   Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W sali balowej można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne   biedronki,   rycerzy,  piratów,  policjantów,  strażaków,  Spider-Manów,  Batmanów …   nie  sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach i pląsach, a   skoczna   i   rytmiczna   muzyka   zachęcała   do   tańca.   Wszystkim   tym   zabawom towarzyszyła  radość,  śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Pamiątkowe zdjęcia uwieczniły wesołą zabawę. W czasie balu dzieci mogły napić się soku, zjeść pączki i różne słodycze przygotowane przez rodziców.

   Tańce i wesołe zabawy trwały aż do obiadu. Zabawa dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Kolejny bal już za rok!!!