I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Bobowej w konkursie poezji religijnej

2 grudnia w sali MDK w Gorlicach odbyły się eliminacje rejonowe OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POLSKIEJ POEZJI RELIGIJNEJ…”PIERŚCIEŃ ŚW. KINGI…”. Wzięło w nich udział 56 młodych recytatorów z całego powiatu gorlickiego. Do etapu ogólnopolskiego jury zakwalifikowało 5 młodych artystów. Oni będą reprezentować powiat gorlicki w finale w Bochni.

Miło nam poinformować, że w kategorii klas I – III pierwsze miejsce zajął uczeń naszej szkoły Jan Kruczek i to on pojedzie do kopalni soli w Bochni, gdzie odbędzie się etap ogólnopolski.

Gratulujemy Jasiowi i trzymamy kciuki za jego występ w finale.

Spodziewałem się wysokiego miejsca, gdyż znam możliwości Jasia – powiedział dyrektor szkoły Adam Urbanek. Już w etapie szkolnym zaskoczył nas dojrzałością recytatorską, a jest dopiero w pierwszej klasie. Życzę mu oczywiście powodzenia w konkursie finałowym. Myślę, że jeszcze nie jeden raz dostarczy nam powody do radości.

W etapie rejonowym walczyły również: Weronika Śliwa, Dominika Woźniak, Zuzanna Kopka, Kinga Fyda, Angelika Gorgosz i Emilia Wołkowicz – laureatki etapu szkolnego. Opiekunem uczestników konkursu była siostra Rozaria.

007 obraz-002 obraz-003 obraz-009 obraz-011 obraz-012 obraz-013 obraz-017 obraz-020 obraz-021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *