Warsztaty perkusyjne pt. „Od techniki do muzyki”

Szkoła Muzyczna I st. W Bobowej była organizatorem Warsztatów Perkusyjnych pt. „Od techniki do muzyki”, które odbyły się 17.06.2026 r., w Miejskim Centrum Kultury w Bobowej.

Warsztaty prowadzone były przez Wiktorię Bialic perkusistkę m.in. takich artystów jak Ralph Kamiński i Sarsa, a zwieńczeniem tego wydarzenia był niesamowity koncert wszystkich uczestników!