Młodzicy LKS Bobowa grali w 1/4 finale Mistrzostw Polski !

W miniony weekend młodzicy LKS Bobowa brali udział w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski młodzików w Leżajsku . Bobowianie awansowali na ten turniej po zajęciu 3 miejsca w lidze wojewódzkiej młodzików. W turnieju w Leżajsku startowało 6 drużyn , które zostały podzielone na dwie grupy. Zawodnicy LKS Bobowa w grupie walczyli z KS Wifama Łódź i gospodarzami LTS Feniks Leżajsk. W obu meczach po dobrej grze naszych siatkarzy lepsi okazali się rywale  którzy wygrali 2:0. W drugiej grupie grali zawodnicy AKS V LO Rzeszów UKS Sparta AGH Kraków i ULKS Chobrzany. I miejsce w turnieju zajęli siatkarze KS Wifama Łódź , a drugie młodzi siatkarze z Leżajska .  Bobowscy siatkarze w meczu o 5 miejsce w turnieju pokonali ULKS Chobrzany 2:1 .