ZSZ w Bobowej planem zdjęciowym do nowego programu rozrywkowego TVP2

19 sierpnia 2020 roku ekipa z Telewizji Polskiej nagrywała w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej sceny do nowego programu rozrywkowego „Przyjaciele na zawsze”.
Program opiera się na wspomnieniach z młodości gwiazd, ich grze na cel charytatywny i świetnej zabawie przy dobrej muzyce na żywo. Emisja programu odbywa się w każdą niedzielę o godz. 16.15 w telewizyjnej dwójce.

W najbliższą niedzielę bohaterem 6. odcinka programu będzie Tomasz Szczepanik lider zespołu PECTUS. Za swoich największych przyjaciół przez całe życie uważa braci i to właśnie ich zabrał do programu, by wspólnie odpowiedzieć na pytania z czasów jego szkolnej młodości i wygrać jak najwięcej dla fundacji „Wszystkie dzieci nasze są”, która działa w jego rodzinnej okolicy.
W studiu będą go wspierać zarówno trzej bracia: Mateusz, Marek i Maciek, jak i podopieczni fundacji. Z pomocą w razie potrzeby pośpieszy też Dominik, przyjaciel Tomka Szczepanika ze szkoły średniej, który będzie dyżurował pod video – telefonem jako kujon.

Już w najbliższą niedzielę dowiemy się czy dobrze się uczyli w szkole i kto komu co podbierał, dowiemy się także wielu skrywanych przez braci tajemnic, będą szkolne niespodzianki i zbójeckie tańce. Bracia z biegiem wspomnień i lat dotrą do czasów, w których Tomek kończył szkołę średnią i zdawał najważniejszy egzamin w życiu.

Zachęcamy do oglądania 6. odcinka programu „Przyjaciele na zawsze” o godz. 16.15 w TVP2, 11 października 2020 roku.

Źródło: www.tvp.pl