Złoto i brąz dla SP Bobowa w powiatowej lekkoatletyce

Dnia 29.09.2021 w Lipinkach odbył się powiatowy 3-bój lekkoatletyczny w kategorii dziewcząt i chłopców. W zawodach startowało 6 zespołów dziewcząt oraz 4 zespoły chłopców, w tym również uczniowie z SP w Bobowej. Każdy z uczestników miał do wykonania trzy zadania: bieg na 60 m, skok w dal z rozbiegu oraz rzut piłeczką palantową. Konkurencje przeliczone zostały na punkty.

Po zaciętej walce drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Bobowej w składzie: Połeć Łukasz, Król Tomasz, Skórski Filip, Olszyński Szymon, Cieśla Sebastian oraz Mordarski Marcin wywalczyła złoty medal awansując tym samym na zawody wojewódzkie.

Dziewczęta w składzie: Myśliwiec Katarzyna, Ćwikła Natalia, Łoś Wiktoria, Martuś Zofia, Prokop Martyna, Bara Maja oraz Stukus Elżbieta zdobyły brązowy medal.

Opiekunowie: Marta Niepsuj, Krzysztof Płaziński.