Zamiast pożegnań niech płyną słowa

Zamiast pożegnań niech płyną słowa,
Niech piękne będzie dziękowanie.
Za trud, za pracę, za cenne rady,
Za dobroć, grzeczność i oddanie.
Za ziarna wiedzy, wychowanie,
Za pracy wielkie miłowanie,
Za przykład, co godnym dla innych
W naszej pamięci pozostanie

22 grudnia 2016roku dziękowaliśmy za 37 lat pracy Pani Grażynie Herchel,  nauczycielce języka polskiego. Z dniem 31 grudnia  2016 roku pani Grażyna  odchodzi na zasłużoną emeryturę.  Za trud pracy i serce oddane wychowankom,  podziękowania z serca płynące składali uczniowie, rodzice, dyrekcja oraz koleżanki i koledzy.

Droga Pani Grażynko!

Przeżyła Pani wspólnie z naszą szkołą wiele różnych momentów i zawirowań. Mamy za sobą wspaniałe czasy i trudne chwile. Zmieniały się władze,  koncepcje i priorytety. Dla Pani, niezależnie od  tego co działo się dookoła,  zawsze najważniejsza była podstawowa  zasada, a mianowicie uczciwość w pracy, dobro i edukacja  młodego człowieka – ucznia.

Dziękujemy za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę w Szkole Podstawowej w Jankowej i  w środowisku. Wyrażamy  także nadzieję, że nie zapomni Pani o nas  i podobnie jak  my wszyscy,  będzie  dobrze  wspominać  spędzone  razem  chwile. Chcemy zapewnić Panią, że będzie Pani u nas  zawsze mile widzianym gościem. Bardzo zależy  nam  na tym, by nasi emerytowani koledzy dalej czuli więź z uczniami, koleżankami i kolegami. Liczymy, że będzie Pani częstym  gościem imprez szkolnych.

Życzymy wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń, by czas  ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile, „przedeptane ścieżki”, wspólne radości, a czasem  i smutki.

Dziękujemy za owocną,  sumienną   pracę i prosimy o zachowanie nas w sercu i pamięci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *