Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w SP Brzana

Nietypowo zakończył się rok szkolny 2019/20 dla uczniów naszej szkoły. To zakończenie zostało podzielone na dwa etapy. W czwartek 25 czerwca 2020 r. w kościele parafialnym w Bobowej została odprawiona Msza Święta dla społeczności naszej szkoły – uczniów, rodziców i nauczycieli podczas której dziękowaliśmy Bogu za cały rok szkolny. Była również okazja, by podziękować za pracę w naszej szkole ks. Damianowi Płazie, który po trzech latach posługi został przeniesiony do innej parafii i nie będzie już katechizował w naszej szkole. Natomiast w piątek, 26 czerwca uczniowie
w wyznaczonych godzinach odebrali w szkole świadectwa, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa.

Spotkanie z wychowawcami było okazją do wymiany poglądów dotyczących prowadzonego od 25 marca zdalnego nauczania, podziękowania uczniom i rodzicom za zaangażowanie w tę formę pracy, wręczenia wyróżnień i życzeń miłego wypoczynku. Dyrektor złożył uczniom każdej klasy podziękowania za pracę, a rodzicom za współprace ze szkołą i wspieranie podejmowanych działań.

Podziękowanie za współpracę przekazał również uczniom wszystkich klas ks. Damian Płaza.

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2019/2020 (w klasach I – III  alfabetycznie, w kl. IV – VIII wg średniej ocen, od najwyższej)

Klasa 1 Job Julia, Niemiec Emilia, Olszewski Dominik, Zięba Magdalena, Ziomek Szymon
Klasa 2 Ćwiklik Agnieszka, Sarkowicz Maria, Wszołek Zuzanna
Klasa 3 Maciaszek Sylwia, Ojczyk Milena, Paradowska Patrycja
Klasa 4 Ciepielowska Lena, Bielewicz Maja, Skoczeń Kamil, Stec Anna, Ojczyk Kamil, Maciaszek Monika
Klasa 5 Śmiertka Kornelia, Maciaszek Anna, Luksa Lena
Klasa 6 Stec Janusz, Juruś Matylda, Stec Kamil
Klasa 7 Maciaszek Kacper, Śliwa Kamil
Klasa 8 Ligęza Kinga, Sarkowicz Julia, Gucwa Iwo