Wartościowy pobyt w Tuchowie uczniów SP w Sędziszowej

        W dniu 16.04.2018r. uczniowie klas IV-VII Szkoły Podstawowej w Sędziszowej wraz z opiekunami – mgr Grażyną Marszał i mgr Barbarą Zielińską mogli zobaczyć najbardziej pogodny film  tego roku tj. „Cudowny chłopak”. W tym celu udali się do kina „Promień” w Tuchowie.

         Historia Augiego to porywająca opowieść o tym, że zawsze warto być sobą. Wzruszające sceny zapewniły silne emocje i łzę w niejednym oku, bez względu na wiek. Film uczy tolerancji i empatii – wartości jakże ważnych w  naszym współczesnym życiu.

         Po seansie filmowym uczniowie udali się do Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, gdzie dzięki życzliwości pani mgr Agnieszki Szklanny mogli podziwiać wspaniałe obserwatorium, jak również dowiedzieć się wielu fascynujących faktów z dziedziny astronomii.

         Na zakończenie uczniowie Liceum, pod kierunkiem pani Agnieszki, zademonstrowali kilka doświadczeń chemicznych, które wszyscy obserwowali z zapartym tchem.

         Wycieczka była bardzo udana, a film przypomniał wszystkim niezaprzeczalną prawdę, iż: „Prawdziwe piękno kryje się w sercu”.