U nas już tradycja taka – POWITANIE PRZEDSZKOLAKA w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej

„Kiedy jesień jest wokoło wtedy wszystkim jest wesoło…
gdzieś daleko lecą ptaki, a w przedszkolu-przedszkolaki
pięknie Wam opowiadają i  piosenki zaśpiewają.
Dzielnie spełnią swe zadanie, bo dziś UROCZYSTE  POWITANIE
na dzielnego przedszkolaka – bo to już tradycja taka!”

29 października 2018 roku w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej odbyła się pierwsza uroczystość!
W obecności Rodziców, Pani Dyrektor i wychowawczyń dzieci wykonywały kolejne zadania świadczące o tym, że są już prawdziwymi przedszkolakami.

Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły… Dały dowód na to że są  mądre i znają zasady grzeczności oraz bezpieczeństwa. Zadania były może łatwe, może trudne – gdyż dla większego grona dzieci, był to pierwszy występ przed tak liczną publicznością!

Każde zadanie zostało wykonane, ocenione i nagrodzone wielkimi brawami.

W tym roku specjalne zadanie skierowano także do rodziców. Po zaśpiewaniu znanej i lubianej piosenki „Szła dzieweczka do laseczka” dzieci oceniły występ za „fenomenalny” – co jest w pełni zasłużoną oceną!

Zwieńczeniem stawianych zadań było udekorowanie przedszkolaków medalami, obdarowanie słodyczmi oraz zaproszenie do zabaw prowadzonych przez wodzirejów.

Wszyscy uczestnicy imprezy mogli delektować się domowymi ciastami, pieczonymi kiełbaskami, karkówką oraz frytkami przygotowanymi specjalnie na tę okoliczność przez rodziców.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział, współpracę i miłą atmosferę. Dziękujemy także Pani Bogumile Szczepanek – naszej emerytowanej nauczycielce za obecność i słodycze dla dzieci.