Tak nie dawno żeśmy się spotkali

"Życie szkolne jest nowelą,

której nigdy nie masz dosyć.

Wczoraj zabrzmiał pierwszy dzwonek,

dzisiaj lekcji czas zakończyć".

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w dniu 28 czerwca 2013roku rozpoczęto Mszą Świętą w kościele parafialnym p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, prowadzoną przez księdza proboszcza Józefa Pyrka. Po nabożeństwie uczniowie wraz z rodzicami przeszli do szkoły.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu szkoły przez społeczność szkolną, Pani Dyrektor Alicja Rodak zabrała głos. Przywitała zaproszonych gości: Sekretarz Gminy – Panią Zdzisławę Iwaniec, Przewodniczącego Rady Gminy – Pana Stanisława Siedlarza, Przewodniczącego Komisji Edukacji Kultury i Sportu – Pana Tomasza Taraska, Sołtysa – Pana Stanisława Bulandę, Radnego – Józefa Ziębę, rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów. W swoim wystąpieniu krótko podsumowała i podziękowała za całoroczną pracę. Gratulowała uczniom wyników w nauce. Szczególne słowa uznania skierowała do nauczycieli i rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. Dyrektor i zaproszeni goście wręczyli uczniom nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i 100% frekwencję oraz pracę w organizacjach uczniowskich. Za trud całorocznej pracy dydaktyczno-wychowawczej wręczono nauczycielom  Nagrody Dyrektora Szkoły.

Ponadto, koniec roku szkolnego 2012/2013 to szczególny czas dla społeczności szkolnej i rodziców, gdyż dziękują i wyrażają swoją wdzięczność długoletniemu nauczycielowi, wychowawcy i katechecie Księdzu Proboszczowi Józefowi Pyrkowi.

Dyrektor szkoły dziękując krótko przybliżyła przebieg jego pracy, podkreśliła zaangażowanie i trud włożony w nauczanie i wychowanie wielu pokoleń naszej parafii.

Podziękowanie i słowa uznania za wieloletnią pracę w imieniu Burmistrza Gminy Bobowa złożyła Pani Sekretarz. Następne ciepłe i serdeczne podziękowania skierowali: Pan S. Siedlarz, Pan T. Tarasek, Pan S. Bulanda.

Po uroczystych przemówieniach i wyprowadzeniu sztandaru szkoły uczniowie przedstawili przygotowany program artystyczny. Zespół taneczny pod kierunkiem Pani Bogumiły Kowalskiej, przy  akompaniamencie M. Skrzypka swój występ zadedykował Księdzu Proboszczowi.

Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim miłego wypoczynku, bezpiecznych, wesołych, pełnych przygód wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *