Szlachetna Paczka po raz pierwszy w Bobowej

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej jest organizatorem, w rejonie grybowskim,  akcji Szlachetna Paczka, którą w  Polsce po raz osiemnasty przeprowadza Stowarzyszenie Wiosna. Baza rodzin potrzebujących została otwarta dnia 17. 11. 2018 r. w całej Polsce. W naszym rejonie już dziesięć rodzin  zostało  wybranych przez darczyńców. Wciąż cztery rodziny, dotknięte biedą, czekają  na  pomoc.

TY też możesz zostać DARCZYŃCĄ w Szlachetnej Paczce!

Darczyńcą może być jedna osoba lub grupa osób niezależnie od ilości współdarczyńców.

Aby wybrać rodzinę w potrzebie z naszego rejonu, wystarczy wejść na stronę https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny ,  wybrać województwo małopolskie, a następnie rejon: Grybów, by odnaleźć opisy rodzin potrzebujących pomocy, żyjących najbliżej nas. Wszelkich informacji potrzebnych do zrobienia paczki wybranej rodzinie,  dostarcza przypisany do rodziny wolontariusz, który kontaktuje się z darczyńcą.

Zaangażuj się w szlachetną pomoc!!!
Nie zwlekaj!
Finał Szlachetnej Paczki już 8 i 9 XII 2018 r.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej stanie się, na czas finału, magazynem, gdzie darczyńcy będą składać paczki dla wybranych rodzin, a następnie wolontariusze, działający w tej szkole,  dostarczą je pod wskazane adresy.

POMAGAJ Z PACZKĄ!

http://zsobobowa.eu/index.php/nauczyciele/wolontariat/748-szlachetna-paczka-po-raz-pierwszy-w-bobowej