Światowy Dzień Chorego.

„Jestem radosny, wy też bądźcie.” / Jan Paweł II /

Choroba i związane z nią cierpienia nie omijają nikogo z nas. Są one przejmującym doświadczeniem, w którym poznajemy słabość własnej natury, ale jednocześnie ogrom nadziei i piękno życia.

Dominik B. – ucz. kl. IV dzielnie pokonuje walkę z białaczką. Trwa to już ponad rok. Ogromną miłością i wspaniałą opieką otacza go rodzina. W szkole wszyscy bardzo tęsknią za Dominikiem, a najbardziej koleżanki i koledzy z klasy. Marzą aby usiąść z nim w ławce, porozmawiać, pograć  w piłkę.

W związku ze Światowym Dniem Chorego uczniowie klasy IV i MRSz napisali listy do Dominika, za które serdecznie dziękuje. Było mu bardzo miło, że pamięta o nim cała społeczność szkolna. Wspierają kolegę dobrym słowem, piszą jak bardzo brakuje im kontaktu z Dominikiem.

Dominik nie chodzi do szkoły, ma nauczanie indywidualne w domu. Emanuje inteligencją, chłonnością wiedzy z każdej dziedziny. Mimo choroby, ciągłych wyjazdów do szpitala w Krakowie nie załamuje się, wierzy w siebie. Jest optymistą! Aktywnie włącza się w życie szkoły. Pisze artykuły do gazetki szkolnej, bierze udział w konkursach. Otrzymał wyróżnienie za najładniejszą kartkę walentynkową.

Dyrektor szkoły, Grono pedagogiczne  i uczniowie całej szkoły w Stróżnej życzą Ci szybkiego powrotu do zdrowia.

Dominik – Niech każdy nowy dzień będzie lepszy, radośniejszy i słoneczny.

Bądź dzielny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *