Przypominamy o akcji! Zagłosuj na bobowskie młode talenty!

Przypominamy o akcji która rozpoczęła się już w maju 2017r. uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej uczestniczyli w artystycznym przedsięwzięciu jakim było wspólne nagranie wraz z Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa filmu konkursowego zrealizowanego w ramach Konkursu pod nazwą „Podwórko Talentów NIVEA”.

Akcja „Podwórko Talentów NIVEA” ma na celu zwrócenie uwagi na zdolności dzieci, które stają się ich inspiracją do twórczych działań w dorosłym życiu. Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Bobowej w zrealizowanym filmie pokazali zarówno swoje talenty rękodzielnicze, plastyczne, muzyczne, aktorskie jak i gimnastyczne. Wachlarz talentów i uśmiechy na twarzach utrwalone w filmie świadczą o świetnej zabawie i energii jaka gościła na planie zdjęciowym.
Ambasadorami akcji są:  Natalia Kukulska, Mateusz Kusznierewicz oraz dr Aleksandra Piotrowska.

Prosimy wszystkich mieszkańców Gminy Bobowa, przyjaciół naszych okolic oraz życzliwe nam osoby o głosowanie na film umieszczony w poniższym linku:

https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/354-bobowa

JAK GŁOSOWAĆ?

  • Zarejestruj się na stronie Podwórko Talentów NIVEA (podaj w formularzu dane: imię, nazwisko, maila, hasło (które musi zawierać dużą literę, cyfry i przynajmniej 8 znaków)
  • Potwierdź konto na poczcie mailowej
  • Zaloguj się na stronie Podwórko Talentów NIVEA
  • Uruchom link  https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/354-bobowa
  • Kliknij przycisk GŁOSUJ
  • Codziennie głosuj na film bobowskich talentów

Głosowanie trwa do 31 lipca 2017r.!
Największa liczba głosów pozwoli na zwycięstwo, jakim będzie wybudowanie Podwórka Talentów NIVEA, które umożliwi rozbudzenie kreatywności oraz zdolności dzieci.
Zachęcamy do codziennego oddawania głosów oraz udostępniania informacji o głosowaniu!