Pożegnanie Ósmoklasistów Szkoły Podstawowej w Stróżnej

       22 czerwca  miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 klasy ósmej w SP Stróżna.  Uczestniczyli w nim oczywiście absolwenci, dyrekcja szkoły,  przedstawiciele grona pedagogicznego, przedstawiciele rodziców oraz delegacja klasy 7, która pożegnała swoich starszych kolegów i koleżanki.

      Ósmoklasiści podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg i drogowskazów, dzięki którym doszli do tego etapu życia. Słowa podziękowania skierowali również do zaproszonych gości. Kulminacyjnym momentem akademii był niezwykle humorystyczny występ ósmoklasistów, który rozbawił nas do łez. W tle można było zobaczyć prezentację  zdjęć jak zmieniali się obecni absolwenci od klasy pierwszej do ósmej. Następnie siódmoklasiści pożegnali starszych kolegów, życząc im pomyślności i dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji.

Uwieńczeniem uroczystości był uroczysty obiad dla wszystkich gości i absolwentów przygotowany przez rodziców i wspaniała zabawa.

Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywistości szkolnej oraz dalszym życiu.  Nie bójcie się marzyć!