Powitanie Przedszkolaka w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej

30 października 2019 r. w Przedszkolu Samorządowym w Bobowej odbyła się ważna uroczystość. Przedszkolaki w obecności swoich rodziców i najbliższych zostały uroczyście przyjęte do grupy „Skrzatów” bądź „Krasnali”. W uroczystości wzięły udział także: w zastępstwie Pana Burmistrza Sekretarz Gminy Bobowa Pani Zdzisława Iwaniec, Przyjaciel Przedszkola – Pani Barbara Kowalska oraz Pani Bogumiła Szczepanek emerytowana nauczycielka Przedszkola Samorządowego w Bobowej.

Dzieci pod kierunkiem swoich wychowawczyń, w towarzystwie Skrzata, Krasnala i Pani Jesieni zaprezentowały pierwszy w tym roku szkolnym program artystyczny. Nie zabrakło wierszy, piosenek i tańców.

Wszyscy byli dumni z występów najmłodszych dzieci, czego dowodem były gromkie brawa publiczności. Po występach przedszkolaki, rodzice oraz goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dużo radości sprawiły dzieciom zabawy prowadzone przez animatorów. Muzyka porywała do tańca, a zabawy sprzyjały integracji całych rodzin.

Choć za oknem gościła jesienna aura, atmosfera spotkania była naprawdę gorąca. Na twarzach dzieci widniał uśmiech i zadowolenie. Wszyscy miło spędzili wspólnie czas.